BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

                            HAKKIMIZDA
                    a7 gayrimenkul olarak ilk kez 2011 yılında İzmir ili Torbalı  ilçesinde faaliyete geçen firmamız; 2013 yılında sektörün merkezi konumunda olan İstanbul a taşınmıştır. Şuan İstanbul ili Kağıthane ilçesinde faaliyetlerini  sürdürmektedir. Lokasyonumuz öncelikle firmanın bulunduğu Sultan Selim Mahallesi olup, İstanbul genelinde de hizmet vermektedir. Amacımız yeterli deneyim, gerekli bilgi ve beceri edindikten sonra kurumsallaşıp; öncelikle İstanbul da daha sonra Aydın, Bursa, İzmir başta olmak kaydıyla tüm ülkede yaygın bir ağ oluşturarak yurt dışına açılmaktır. Bu hedefe ulaşmak için var gücümüzle yoğun bir tempo ile çalışmaktayız. Çalışmaya da  devam ediyoruz.

                 Emlak Brokerliğive Gayrimenkul Değerleme, Bina ve Site Yönetimi ile Kentsel Dönüşüm konularında konularında da kendimizi geliştirip, gerekli eğitimleri alarak siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermeye başladığımızı bilmenizi isteriz.

 

                                               MİSYONUMUZ

                                        a7gayrimenkul olarak misyonumuz;

     Müşteri memnuniyetini, mutluluğunu esas alan, saygın ,dürüst, her koşulda gerçekleri ifade eden, güvenilir, bölgesinde uzman, profesyonel ve güleryüzlü bir yaklaşımlaTürkiye  standartlarında hizmet sunmak ve her koşulda müşterilerinin memnuniyetlerini ve kazanmalarını sağlamaktır.

                                              VİZYONUMUZ 

                   Çalışma ilkelerimiz doğrultusunda, müşterilerimizin her koşulda kazanmasını ve memnun olmasını sağlayacak planlamaları ve araştırmaları profesyonelce yaparak, gerekli belgeler ve sunumlar ile diğer etkinliklerde bulunmak; bunun için aldığı işi tüm enerjisi ile en kısa sürede olumlu sonuçlandırmaktır.

                                      Çalışma İlkelerimiz

   Önce insan    Koşulsuz müşteri memnuniyeti     Profesyonel hizmet     Uzmanlık   

   Planlama      Araştırma      Raporlama         Dürüstlük     Güven      Saygı          

  Hoşgörü       Gelişimcilik      Yenilikçilik       Paylaşımcılık         İnceleme   

  

     

a7gayrimenkul. GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK - ARACILIK - YATIRIM HİZMETLERİ